Dane teleadresowe firmy

Oprawki okularowe dla dzieci Wrocław • http://optomi.pl/

Opis działalności

Korekcja wzroku u dzieci jest bardzo istotną kwestią i nie powinna być zaniedbywana. W przypadku lekceważenia tego problemu wada wzroku u dziecka na pewno będzie się pogłębiała i w kolejnych etapach jego życia może stanowić poważną przeszkodę w normalnym funkcjonowaniu.

Jeśli szukasz salonu optometrycznego we Wrocławiu, którego usługi dostosowane są do niskiego wieku jego pacjentów, na Twoją uwagę na pewno zasługuje gabinet Optomi. Jego optometryści mają wysokie kwalifikacje, a ponadto wykształcenie pedagogiczne, które pozwala im przeprowadzać skuteczne badania wzroku u dzieci. Specjalizują się zarówno w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych, jak i leczeniu różnych wad wzroku. Ponadto salon oferuje jakościowe oprawki okularowe dla dzieci. We Wrocławiu jako jeden z nielicznych salonów ma tak bogatą ofertę. Dostępne w jego asortymencie oprawki dla dzieci wyróżniają się praktycznością, a także designem, który na pewno spodoba się maluchom. Dzieci zazwyczaj nie przepadają za noszeniem okularów, ale te wybrane z oferty salonu na pewno skradną ich serce.

Firmy w tym samym regionie: