Dane teleadresowe firmy

Futrzasty piórnik


Opis działalności

Internetowy sklep z artykułami szkolnymi oferuje wysokiej jakości produkty, które przydają się w trakcie nauki. Klienci mogą liczyć na rozbudowany asortyment i modne inspiracje. Dobrym tego przykładem są tekstylia ozdobione modnymi wśród uczniów nadrukami. Sporym zainteresowaniem wśród nastolatków cieszy się futrzasty piórnik. Ponadto w sklepie można zamówić plecaki z pojemnymi komorami i plecami wyprofilowanymi w taki sposób, by stanowiły jak najmniejsze obciążenie dla kręgosłupa.

Zamówienia można składać na stronie internetowej pod adresem myhash.pl. Firma zapewnia sprawną wysyłkę towaru pod wskazany przez klienta adres oraz wygodne formy płatności. Pracownicy chętnie pomagają przy wyborze odpowiednich produktów.

W ofercie dostępne są także akcesoria plastyczne i dekoracyjne, takie jak modeliny, plasteliny, flamastry, pastele i gliny rzeźbiarskie. Na zajęciach przydatne są również bloki techniczne i rysunkowe, długopisy automatyczne oraz zestawy ołówków. Oferowane są w korzystnej cenie.

Firmy w tym samym regionie:

Qdent Warszawa

Sokołowska 9, Warszawa