Dane teleadresowe firmy

Serwis laptopów w poznaniu


Opis działalności

Jeśli posiadasz w domu sprzęt komputerowy, to numer telefonu do prezentowanej firmy powinieneś mieć zawsze pod ręką. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna pomoc specjalisty. Pracownicy E-masters poradzą sobie z każdą awarią. Diagnozują usterki systemowe, jak i uszkodzenia mechaniczne. Żaden sprzęt nie ma przed nimi tajemnic. 

Serwis laptopów w Poznaniu przeprowadza naprawy komputerów przenośnych oraz stacjonarnych. W zakresie działania jest też przywracanie sprawności tabletom oraz smartfonom. Wielkopolska firma obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy. Na stałe współpracuje z wieloma kontrahentami, dostarczając zawsze w terminie naprawione przedmioty. 

Stali klienci mogą liczyć na preferencyjne stawki napraw. Standardowy czas wykonania usługi to dwa lub trzy dni robocze. Możliwe jest także wykonanie serwisu ekspresowego. W tym przypadku sprzęt wraca do właściciela już po kilku godzinach. Zepsute urządzenia można dostarczyć do siedziby firmy osobiście lub wysłać za pośrednictwem kuriera.

Firmy w tym samym regionie:

KJ Studio

Promienna 23 /21, Piła

ARTISART

Os. 700 Lecia 41B, Krzycko Wielkie