Dane teleadresowe firmy

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o. • Prześwietlenie kręgosłupa Śląsk


Opis działalności

Nie bez powodu każdy człowiek powinien dbać o stan kręgosłupa, prawidłową postawę oraz odciążenie i ochronę poszczególnych jego odcinków. Gdy pojawiają się choroby i urazy kręgosłupa, ograniczenia i ból dotykają całego ciała, mając przełożenie na ogólne funkcjonowanie. Dlatego jeśli pacjenci odczuwają niepokojące objawy, lekarze zazwyczaj zlecają badanie rentgenowskie, które pomaga wystawić prawidłową diagnozę, będącą podstawą do podjęcia dalszych kroków w zakresie leczenia.

Prześwietlenie kręgosłupa na Śląsku można wykonać w pracowni, która szczegóły swoich świadczeń przedstawia na stronie internetowej xmed-rtg.pl. Lokalizacja w Rudzie Śląskiej oznacza, że bez większych problemów mogą tam dotrzeć mieszkańcy okolicznych wsi oraz miast tworzących jedną z najważniejszych polskich aglomeracji.

RTG kręgosłupa wykonuje się na odcinku lędźwiowo-krzyżowym, piersiowym lub szyjnym w zależności od miejsca bólu i charakteru domniemanych zaburzeń. Badanie jest przeprowadzane na czczo, a poprzedniego dnia zaleca się lekkostrawną dietę. O więcej szczegółów warto zapytać lekarza lub specjalistę w zakresie badań rentgenowskich.

Firmy w tym samym regionie:

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Kwiatowa 63, Stary Broniszew

Netpaka.eu

Powstańców Śląskich 54, Lubliniec