Dane teleadresowe firmy

Regeneracja tarcz sprzęgła


Opis działalności

Każdy samochód nawet najlepszej marki z czasem wymaga remontu. Jest wiele układów, które ulegają zużyciu i aby znowu można było użytkować auto, konieczna jest albo ich wymiana, lub naprawa. Nie każdą część da się naprawić, ale możliwa jest na przykład regeneracja tarcz sprzęgła, jeżeli znajdzie się odpowiedni warsztat samochodowy, który tym się zajmuje.

W Krakowie warsztat taki można znaleźć na stronie cubecar.pl. Jest to firma, która trudni się profesjonalną regeneracją wielu części i udziela na usługę rocznej lub nawet dłuższej gwarancji. Na regenerację tarcz sprzęgła klient dostaje tutaj roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Usługa ta to nic innego, jak wymiana okładzin zużytej tarczy a klient ma do wyboru dwa warianty:

  • LUK czysta okładzina,
  • LUK z domieszką Kevlaru, przedłużającego żywotność sprzęgła o 30%.

Jeżeli samochód nie jest na gwarancji i ma już swoje lata, nie ma sensu kupować nowych części i rozsądne jest skorzystanie właśnie z usług takiej firmy, jak ta z podanego linku. Każda usługa wykonana jest tutaj starannie, dokładnie i szybko. Regeneracja tarcz trwa zaledwie 1 dzień.

Firmy w tym samym regionie:

toPROMO Advertising Group

Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Transfer Przeprowadzki

os. Jagiellonskie 22, Kraków